Doskonały efekt za każdym razem

  • naturalne składniki najwyższej jakości
  • efekty, które pozytywnie zaskakują
  • rzęsy wydłużone, pogrubione i podkręcone
  • unikatowa receptura pielęgnująca włoski

 Dołącz do Nas

Zapraszamy do współpracy w zakresie sprzedaży lub promocji naszych produktów. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z tobą.

O Lashcode

Lashcode to marka stworzona dla kobiet. Stale pracujemy nad tym, żeby zyskiwać ich uznanie. Tworzymy kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dzięki którym każda z nas może mieć spojrzenie tak piękne, jak nigdy przedtem. To zasługa wysokiej klasy składników odżywczych i upiększających. Zaufało nam już tysiące kobiet na świecie, a kosmetyki Lashcode na stałe zagościły u najlepszych makijażystek i wizażystek – bo Lashcode to jakość, którą można pokochać.

Dołącz do nas!

Sprzedajesz lub wykorzystujesz kosmetyki w swojej pracy? Prowadzisz drogerię lub salon kosmetyczny? Jeśli chcesz wprowadzić produkty Lashcode do swojej oferty, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Napisz do nas i poznaj warunki współpracy. Czekamy na Twoją wiadomość!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie nasza strona wykorzystuje pliki cookies. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.