Doskonały efekt za każdym razem

  • naturalne składniki najwyższej jakości
  • efekty, które pozytywnie zaskakują
  • rzęsy wydłużone, pogrubione i podkręcone
  • unikatowa receptura pielęgnująca włoski

 Skontaktuj się z nami

O Lashcode

Lashcode to marka stworzona dla kobiet. Stale pracujemy nad tym, żeby zyskiwać ich uznanie. Tworzymy kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dzięki którym każda z nas może mieć spojrzenie tak piękne, jak nigdy przedtem. To zasługa wysokiej klasy składników odżywczych i upiększających. Zaufało nam już tysiące kobiet na świecie, a kosmetyki Lashcode na stałe zagościły u najlepszych makijażystek i wizażystek – bo Lashcode to jakość, którą można pokochać.

Chcesz wiedzieć więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zanim jednak do nas napiszesz, sprawdź, czy nie znajdziesz odpowiedzi w zakładce FAQ – omawiamy tam m.in. skład i stosowanie produktów Lashcode. Jeśli nie ma tam interesujących Cię informacji, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz, a my odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Odpowiedź powinna trafić do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Wypełnij formularz, a my odpowiemy na Twoje pytania w ciągu 24 godzin.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie nasza strona wykorzystuje pliki cookies. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.